DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Rombas Mobility  s.r.o.

Venkovní rolety minirol

Venkovní rolety:

 

 

Stínící technika typu venkovních rolet do oken účinně slouží k regulaci světla, teploty a hluku mezi interiérem a venkovním prostředím. Stahovací venkovní rolety okna ochrání před nepříznivými vlivy počasí a opotřebením. Předokenní rolety, nebo chcete-li venkovní rolety, jsou vhodné do všech typů obytných, občanských staveb a administrativních budov bez ohledu na fázi jejich dokončení. V případě, že stále nemáte jasno, jaké stínění oken si pořídit, prostudujte si níže uvedené okenní rolety rozdělené podle typu montáže. 

  • Úspora energie
  • Snížení hluku
  • Ochrana proti
    povětrnostním vlivům
  • Ochrana a bezpečí
  • Záruka 5 let

CLASSIC – roleta s viditelným boxem

Roleta s viditelným krycím boxem. Tento typ rolety je určen pro dodatečnou montáž na stávající budovy, případně po dokončení vnějších omítek do novostaveb.

 

Venkovní roleta je složena z lamel, jež se po stranách pohybují ve vodících lištách a nahoře se rolují do viditelného boxu. Ochrana proti nadzvednutí pancíře je řešena závěsnými pružinami, které drží lamely v jedné rovině. Pomocí venkovních rolet můžete snadno změnit den za noc. Postupným spuštěním exteriérových rolet lze regulovat intenzitu slunečního záření, což přispívá ke zlepšení kvality bydlení.

Box hranatý
Box oblý
Box zkosený

FASADE - roleta se zaomítacím boxem

Tento typ rolety je určen pro montáž pod omítku, s pořízením rolety je tedy nutné počítat již při plánování stavby nebo rekonstrukce.

 

Exteriérová roleta je složená z lamel, jež se po stranách pohybují ve vodících lištách. Ochrana proti nadzvednutí pancíře je řešena pružinami, které drží lamely v jedné rovině. Roletový box není viditelný, je zabudovaný nad okenním otvorem. Přední část boxu je potažena polystyrenem a připravena pro zaomítání a finální fasádní úpravu. Spodní část boxu tzv. revizní klapka slouží pro servis rolety.


MONO - roleta s nadokenním PVC boxem:

Jedná se o systém, který je určen pro zabudování předokenních rolet vcelku s oknem, s krycím boxem viditelným nebo zapuštěným do konstrukce pod fasádní systém.

 

Tento typ rolety je vhodný pro novostavby i rekonstrukce. Krycí PVC box se umísťuje nad okno a je otočený do interiéru. Vodící lišty, ve kterých se spouští lamela, jsou namontovány z vnější strany přímo na rám okna pomocí speciálních šroubů. Díky adaptačnímu profilu se box přizpůsobí jakémukoliv okennímu rámu. Ochrana proti nadzvednutí pancíře je řešena pružinami, které drží lamely v jedné rovině.

Rolety do překladů

Rolety s roletovým překladem jsou určené pro novostavby, kde se zabudují do speciálního nosného roletového překladu.

HELUZ - roleta do roletového překladu:

Rolety s roletovým překladem jsou určené pro novostavby, kde se zabudují do speciálního nosného roletového překladu.

 

Předokenní rolety HELUZ jsou svou konstrukcí určeny pro novostavby osazené roletovými překlady značky HELUZ. Vodící lišty, ve kterých se spouští lamela, jsou namontovány z vnější strany do pouzder integrovaných v ostění. Největší předností této rolety je možnost instalace nosných roletových překladů v první fázi výstavby. Samotná montáž venkovních rolet může být provedena kdykoliv po dokončení stavby.