DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Rombas Mobility  s.r.o.

Sítě

Sítě proti hmyzu

Hledáte-li účinnou ochranu proti hmyzu do vašeho interiéru, spolehněte se na sítě proti hmyzu INSECTA, které ochrání váš domov před nepříjemným a otravným hmyzem.

Typ C1 – síť proti hmyzu s límcem

Sítě proti hmyzu s límcem

Jedná se o síť proti hmyzu, jenž je vybavena širším hliníkovým rámcem (31 x 11 mm) s límcem po celém jejím obvodu. Rám sítě je kombinací hliníku a plastu v několika barevných odstínech, a to bílé, hnědé, či imitace dřeva. Síťovina je vyrobena z kvalitních sklených vláken, které jsou potaženy plast. K dispozici jsou šedé či černé barvě. 

Do interiéru jsou montovány pomocí otočných klipů, tudíž nevyžadují žádné zásahy do okenního rámu. Důležité je vyměření světlosti okenního rámu, jenž se zadává do objednávkového formuláře. K dostání je také provedení s vnitřním rohem.

Typ C2 – síť proti hmyzu s límcem

Tato síť proti hmyzu je vybavena širším hliníkovým rámem (31 x 11 mm) s límcem, která je po celém obvodu. Rám sítě je kombinací plastu v bílé či hnědé barvě a hliníku. Síťovina je vyrobena ze skelných vláken, jež jsou potažené plastem v černé a šedé barvě. 

Montáž sítě je uskutečněna pomocí otočných klipů. Důležité je vyměření světlosti okenního rámu, jenž se zadává do objednávkového formuláře. K dostání je také provedení s vnitřním rohem.

image image image

Typ E – síť proti hmyzu s obrtlíkem

Sítě proti hmyzu s obrtlíkem

Tento typ sítí disponuje širším rámem (25 x 11 mm) a je určena pro větší rozměry oken. Rám sítě je vyroben z hliníku a plastu v bílé či hnědé barvě. K dostání je i imitace dřeva. Síťovina je zhotovená ze sklených vláken potažených plastem. 

Instalace je prováděna prostřednictvím otočných obrtlíků vyrobených z kvalitního plastu. Je vždy potřeba vyměřit světlost daného rámu. K tomuto rozměru následně přičítáme šířku rámu (25 mm) po celém obvodu. Tento údaj zadáváme do objednávkového formuláře. K dostání je také provedení s vnitřním rohem. 

Typ H - síť proti hmyzu pro balkonové dveře

Jedná se o síť proti hmyzu určenou pro balkonové dveře. Je vyrobena z pevného rámu 50 x 20 mm, jenž je kombinací hliníku a plastu. K dostání je opět v bílé a hnědé barvě, a dokonce i imitaci dřeva. Síťovina je zhotovena ze sklených vláken potažených kvalitním plastem. Polohu středové příčky si můžete sami zvolit. 

Na dveře se montuje prostřednictvím uchycení pantů pomocí šroubů k rámu. Panty mohou samouzavírací nebo nesamouzavírací. Do objednávkového formuláře zadáváme pouze čistý rozměr rámu. Doporučujeme sítě instalovat až po venkovních úpravách fasády. 

image image image