Podlahy parador

Prodej a montáž podlah včetně vyrovnání podkladu.Prodáváme laminátové plovoucí podlahy Parador. Provádíme pokládku laminátových plovoucích podlah.

 

Plovoucí laminátové podlahy

Plovoucí laminátové podlahy jsou určeny výhradně do interiéru, zejména do obývacího pokoje, jídelny a kuchyně. Kvalitní podlaha poskytuje záruku nezávadnosti, trvanlivosti a pěkného vzhledu po dlouhou dobu. Při správné péči budou tyto podlahy krásné a obdivované Vašimi známými i po letech. Plovoucí laminátové podlahy se snadno čistí a udržují. Pokládku a instalaci plovoucí laminátové podlahy zvládne bez problémů každý domácí kutil.

 

Masivní a korkové podlahy

Podlahy z masivu budí dojem starých časů, kdy se na podlahu používali ještě masivní dřevěná prkna. Vzhled a vlastnosti této podlahy jsou velmi atraktivní a působí velmi okázale v moderně vybaveném bydlení. Korkové podlahy se hodí zejména do kuchyně. Dobré vlastnosti korku odolají i velké záteži a vlhku. Korek působí velmi teple při chůzi a pohybu po této podlaze.

 

Vinylové a pvc podlahy

Vinylové podlahy jsou novou generací podlah, které kombinují výhody skutečné dřevěné podlahy s dlažbou. Vybírat můžete z několika vzorů které imitují dřevo i dlažbu. Vinylová podlaha má na povrchu tenkou nášlapnou vrstvu, která chrání vzor před poškozením a je odolná i proti vodě a vlhku. PVC podlahy jsou vhodné zejména do koupelny a kuchyně. Jejich vysoká odolnost vůči vodě zaručuje dlouhou životnost i tam, kde se dřevěná podlaha rychle opotřebuje. PVC podlahy se velmi dobře čistí a nevyžadují žádnou zvláštní údržbu. Kvalitní PVC podlahy vydrží velkou řadu let.

 

Veškerý sortiment najdete na stránkách   http://parador-cz.cz/

Množstevní slevy na podlahu nad 50 m2