Vrata DoorHan

Garážová vrata série RSD01 HYBRID jsou určena pro garážové otvory o šířce do 3000 mm a výšce do 2820 mm. Mohou být instalována v garážích s nadpražím od 100 mm (vzdálenost od horní části otvoru ke stropu) a ostěním od 85mm (vzdálenost okraje otvoru od boční zdi). Při vývoji vrat Hybrid byly aplikovány veškeré zkušenosti s výrobou garážových vrat DoorHan. Jsou v nich použity nejspolehlivější mechanismy a ověřené komponenty.

Sekční garážová vrata série RSD01HYBRID mají obdobné konstrukční a provozní charakteristiky jako vrata série RSD01.

Sekční garážová vrata série RSD02 jsou určena k instalaci do menších až středních garážových otvorů (šíře od 2000 do 6000mm, výška od 1800 do 3100 mm) a pro časté použití během dne.

Výroba: dle individuálních požadavků zákazníka.
Výhody: široká nabídka typů zdvihů garážových vrat dovoluje montáž v garážích různých tvarů. Lze dodat s integrovanými dveřmi.
Mechanismus vyvážení křídla vrat: Vrata jsou vyvážena torzními pružinami uzpůsobenými větší zátěži (do 25000 cyklů).
Design: panely designu, typu povrchu i barvy dle aktuálního nabídky DoorHan.

Výroba: Boční garážov dveře s výplní z garážových sendvičových panelů mohou mít stejný vzhled jako garážová vrata. Dveře jsou vyráběny ve standardních provedeních, ale také dle individuálních požadavků zákazníka.

Výhody: vysoká pevnost konstrukce; optimální poměr ceny a kvality; jednoduchá a snadná montáž.

Konstrukční vlastnosti: křídlo dveří je vyrobeno ze sendvičových panelů, rámy z hliníkových profilů.

Design: Povrch panelů Woodgrain nebo Hladký. Panely ve standardní barvě. Rámy v RAL 9006. Lze objednat i nestandardní barvy dle vzorníku RAL.

TOPlist